Z deníku ...

Dnes jen heslovitě pár poznámek z mého deníku:

24.9. pondělí: Musherovi přišel mail s textem, že by si klient chtěl uplatnit jízdu, kterou si zaplatil loni, protože mu to tak slíbila musherova SEKRETÁŘKA. Doposud mě jeho klienti nazývali "paní z infa", na což už jsem byla zvyklá. Sekretářka mě vyvedla z míry a pro jistotu jsem musherovi přestala vařit kafe. On mi ale říká, ať jsem v klidu, že prý každému musí být jasné, že takhle starou sekretářku by si přece dobrovolně nevybral. Tak jistě..

25.9. úterý: Přijel musher/handler zvaný "všudezdejší", který stráví několik dní v našem městě a my jsme mu za tím účelem zapůjčili naší apartní maringotku v ovčí ohradě, kam s ním také musher hned odfrčel strávit příjemný večer a noc.

26.9. středa: Musher se vrátil domů a zvrací. Vážně se mnou promlouvá na téma své možné potravinové alergie na pivo. Jsem v této věci spíše skeptikem a sázím na obyčejnou kocovinu.

27.9. čtvrtek: Ukázalo se, že celý den chodím v šále, ze které visí přilepené za suchý zip dvě psí botičky. Fakt, že se dostaly psí botičky do mé krabice se šátky a šálami, může možná někoho překvapit, mě tedy ne, protože na psí botičky narážím všude po domě. To, že je začlením do svého šatníku, jsem tedy úplně neplánovala, ale nakonec jsem ráda, že se na mou šálu přichytily černé modely a ne ty řvavě červené. Taky kvituji s povděkem, že byly dosud nepoužité. No a nakonec, mohlo to být chápáno jako trochu excentrické vyjádření mé příslušnosti ke psí smečce. No, zkrátka pokud mě dnes někdo ve městě potkal se psími botičkami na krku, žádný módní výstřelek v tom nehledejte, prostě jen žiju v jedné domácnosti s musherem....21 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše