Multikára

Aktualizace: 30. říj 2018

Musher včera seděl u počítače a pročítal své milované bazarové stránky, což se možná někomu jeví jako neškodná zábava, já však vždy zřetelně cítím potencionální nebezpečí, proto pokaždé pozorně naslouchám tomu, co si u prohlížení potichu povídá. Když jsem zaslechla větu: "No vida, tak v Jihlavě mají multikáru jen za 26 tisíc... ", cítila jsem se obzvlášť ohrožená, proto jsem se vložila do hovoru:

- ha ha (nejdřív jsem se jen krátce a úderně zasmála, jakože mi to ani nestojí za komentář..) - No né, ty se směješ, ale to je vidět, že jsi úplně mimo, to je totiž extra výhodná koupě, takhle lacinou multikáru neseženeš.... a to je jen trochu nabouraná.... - Nemá přední sklo a kus podlahy kromě dalších desítek věcí, co jsou na ní špatně... a vůbec, celkově se zdá v hrozným stavu... - No tak bych v ní jezdil v holinách, to by mi nevadilo a sklo by se sehnalo, zbytek poopravil... a co bys asi tak chtěla za takový peníze ?

Tady bych ráda poukázala na geniální musherovu taktiku, kdy se mu podařilo vtáhnout mě do debaty o technickém stavu a ceně něčeho, o čem jsem včera slyšela poprvé v životě a co vlastně vůbec nechci ani zadarmo, natož za peníze ...

Pokračujeme v hovoru: (já natolik zblblá diskuzí o technickém stavu multikáry, že jsem se sama začala rozhlížet po dalších modelech) - A co tahle v Brně ? Je trochu dražší, ale zdá se udržovanější... - No, taky to asi nebude nic moc, v popisu píšou "po celkové revizi, na náhradní díly", což by mohlo znamenat, že je tak trochu v pytli..... (zde jsem se konečně probrala a začala pokládat smysluplnější dotazy) - A na co bys vlastně asi tak ty potřeboval multikáru ???? - No konečně bych měl seriózní zásobovací vůz..., navíc je to sklápěčka a to se může výborně hodit... - Tak na to zapomeň, zásobovacích vozů máš dost ! - Dobře, když s tebou není rozumná řeč, koupím si multikáru jednomístnou a budu si s ní jezdit sám..., ještě budeš prosit !

Zdá se mi to jenom nebo z našeho hovoru vyplývá, že k mojí velké smůle nebudu moct dělat musherovi závozníka v naší nové multikáře ?
0 zobrazení

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by The Mountain Man. Proudly created with Wix.com