Jmenuji se tamara a jsem ta, co píše tenhle blog. vždycky jsem chodila po světě s notýskem a zapisovala si poznámky, psala deníky nebo kroniky, což činím neustále, ale teď ty svoje zápisky navíc dávám všanc na těchto stránkách.     

 

kromě psaní mezi mé koníčky patří nakupování psacích potřeb, takže když se mi cokoli děje a já jsem vzteklá, smutná, nešťastná nebo přepracovaná, zajdu si vyplenit nějaké papírnictví a tím se spolehlivě srovnám. z tohoto důvodu  jsem hrdou majitelkou několika stovek obyčejných tužek, různých propisek, notýsků, zápisníků, poznámkových bločků a mnoha dalších věcí z papírenské produkce. jako dárky nejraději dostávám obyčejné tužky. Takové, které si mohu ořezat jedním ze série svých ořezávátek.

 

No a jinak jsem docela normální,  jsem učitelkou francouzštiny, ráda čtu (lehounká závislost na mé e-čtečce tam tedy taky asi je..), mám ráda hudbu, umění, turistiku a volejbal a nemám ráda mushing.  v době, kdy se můj manžel  stal musherem,  jsem si pořídila nejvíc zápisníků a tužek za život. no, ale na druhou stranu mě jeho šílená proměna inspirovala k tomu, abych začala psát tenhle blog, který mě opravdu hodně baví. takže  jsem mu vlastně vděčná. :-)  

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by The Mountain Man. Proudly created with Wix.com